Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky

Markvartice 18

Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky
Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky

Jedná se o objekt s bývalou provozovnou pohostinství, v současné době mimo provoz. V přízemí objektu se nachází vstupní chodba, pivnice, kuchyň včetně zázemí a WC, na prostory pohostinství volně navazuje sál. V patře se nachází služební byt – dvě obytné místnosti, koupelna a WC. Objekt je kompletně podsklepený, část sklepu tvoří bývalé chlévy a část slouží k zázemí pohostinství a jako sklad paliva a kotelna. Nutná rozsáhlejší rekonstrukce objektu s možností využití k dalším komerčním účelům nebo k bydlení.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

790 000 Kč včetně služeb RK a zajištění hypotečního úvěru

Volný odihned
Druh budovycihla, kámen
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha350m2
Plocha pozemku560m2
Zastavěná plocha300m2
Elektřina220/380 V
Plynne
Kanalizacene
Topení a ohřev TUVlokální tuhá paliva
Stavk rekonstrukci
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Bývalá restaurace se sálem v obci Markvartice u Sobotky