Rodinný dům v obci Skalsko

Skalsko

Rodinný dům v obci Skalsko
Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko Rodinný dům v obci Skalsko
Prodáno

Naše společnost Vám nabízí velký rodinný dům v obci Skalsko. Dům byl postaven cca kolem roku 1930 a skládá se ze dvou částí, obytné a komerční. V obytné části se v přízemí nachází velká předsíň, kuchyň, 2 pokoje a koupelna. V patře jsou 2 pokoje, velká předsíň a velká půda. Obytné přízemí je přes chodbu propojené se dvěma komerčními místnostmi původně využívané jako řeznictví. Celý dům je podsklepen. Na pozemku jsou dále další dvě stavby, a to stavba horní garáže a dolní garáže. Pozemek je přístupný ze třech stran přímo z komunikace. Dům vyžaduje kompletní rekonstrukci, ale zato nabízí opravdu velký prostor jak pro bydlení, tak pro podnikání. S hypotečním úvěrem Vám rádi pomůžeme.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

1 290 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění úvěru

Volný odihned
Druh budovycihlová, samostatně stojící
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha140m2
Plocha pozemku1249m2
Zastavěná plocha225m2
Plocha zahrady1024m2
Elektřina220/380 V
Plynne
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT tuhá paliva
Stavpřed rekonstrukcí
Parkovánígaráž
Sklepano
Dostupnostsilnice, autobus

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Tomáš Matějka

Váš makléř

Tomáš Matějka

Telefon: 326727069
Mobil: 777271039
E-mail: matejka@reality-drink.cz

Rodinný dům v obci Skalsko