Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi

Krajířova 138

Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi
Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi
Rezervováno
Podkrovní byt se nachází v Krajířově ulici v těsné blízkosti historického centra města. Byt se skládá ze vstupní chodby, kuchyňského koutu s obývacím pokojem se vstupem na terasu o výměře 22m² s vířivou vanou, ložnice, koupelny a relax prostoru (sauna). V mezonetu je hala a galerie, ložnice a WC. Všechna střešní okna a světlíky mají předokenní roletu s dálkovým ovládáním. Všechny pokoje jsou klimatizované. K vybavení bytu byly použity nadstandardní materiály a spotřebiče. K bytu je možnost dokoupení garážového stání v suterénu domu za 300.000,– Kč. 

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Třída energetické náročnosti: G

4 950 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha142m2 + 22m2 terasa
Elektřina220 V
Plynano
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT plyn + podlahové
Stavvelmi dobrý
Výtahne
Poschodí3 + 4 patro
Parkovánímožnost dokoupení garážového stání
Sklepano
DostupnostMHD, vlak, dálnice
Poloha v obcihistorické centrum města

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Velký atypický mezonetový byt 3+kk v centru Mladé Boleslavi