Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi

Láskov 381

Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi
Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi
Prodáno
Řadovka se nachází v nově vznikající bytové zástavbě v části zvané Láskov. Dům se prodává včetně veškerého zařízení a nadstandardního vybavení. Skládá se: v přízemí vstupní chodba včetně vestavěných skříní, koupelna, WC, kuchyň a jídelna propojená s obývacím pokojem se vstupem na zahradu. Samostatný vstup do garáže. V patře: ložnice se šatnou a vstupem na terasu, dva další obytné pokoje, koupelna a WC. Na chodbě vestavěné skříně.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 
Třída energetické náročnosti: G

5 290 000 Kč cena včetně služeb RK a zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Plocha pozemku209 m2
Elektřina220/380 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT elektrické
Stavvelmi dobrý
Parkovánígaráž

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Novostavba řadového domu na Bradleci (Láskov) u Mladé Boleslavi