Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi

Šámalova

Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi
Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi
Sleva
Nemovitost z roku 2005 se nachází na jedinečném rozlehlém pozemku s výhledem na mladoboleslavský hrad. Konstrukce domu je z porothermu, na střeše jsou betonové tašky. V přízemí se nachází kuchyň s obývacím pokojem, ložnicí, koupelna, WC a dvougaráž. Dále se v přízemí domu nachází bazén se samostatným sprchovým koutem a WC. V patře jsou tři ložnice, koupelna, WC, komora a prádelna. Topení zajišťují tepelná čerpadla se stometrovými vrty. Ve většině domu je topení vedeno podlahou i radiátory. V obývacím pokoji je navíc krbová vložka s rozvodem teplého vzduchu. Na pozemku se dále nachází zastřešená pergola a menší vinný sklípek.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

13 500 000 Kč včetně služeb RK a zajištění hypotéčního úvěru zdarma

Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha390 m2
Plocha pozemku4150 m2
Zastavěná plocha292 m2
Elektřina220/380 V
Plynna hranici pozemku
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVtepelné čerpadlo
Stavvelmi dobrý
Parkovánídvougaráž
Sklepano

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Rodinný dům na jedinečném pozemku na Dubcích v Mladé Boleslavi