Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička

Doubravička 3

Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička
Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička
Rezervováno
Prodej starší zemědělské usedlosti 8+2 v obci Doubravička. Jedná se objekt vhodný pro hospodáře s prostorami vhodnými k chovu zemědělských zvířat a jiné. Stodola, sklep, chlév, špýchar … Zahrada je vedle domu na mírném svahu a jsou zde plodící ovocné stromy. Celá usedlost je umístěna na okraji obce v krásné klidné části poblíž lesa.
V domě se nachází obývací pokoj, kuchyň, spíž, koupelna, WC, kotelna (kotel Dakon – málo používaný). V prvním patře je 5 obývacích místností, které lze využít jako ložnice nebo společenské místnosti, dále koupelna a WC. Jsou zde i další podkrovní prostory, zatím ne plně využívané. Nemovitosti jsou v původním, udržovaném stavu a je nutná jejich rekonstrukce. Veškerá občanská vybavenost v městysu Bezno cca 6km.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 
Třída energetické náročnosti: G

2 250 000 Kč včetně služeb RK a zajištění hypotéčního úvěru zdarma

Forma vlastnictvíosobní
Plocha pozemku2940 m2
Zastavěná plocha465 m2
Elektřina220/380V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizacejímka
Topení a ohřev TUVÚT tuhá paliva
Stavk rekonstrukci

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Prodej starší zemědělské usedlosti v obci Doubravička