Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi

Staroměstké náměstí

Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi
Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi
Prodáno

Nabízíme k prodeji obytný dům ve staré zástavbě na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Dům sestává ze 2 samostatných budov – jedna část s 2 bytovými jednotkami a krámkem je s okny směřujícími na Staroměstské náměstí, v další zadní budově jsou 3 bytové jednotky. Bytové jednotky jsou o velikosti 71,1 m², 74,7 m², 62,4 m², 85,6 m² a 129 m². V půdních prostorech je možné vystavět další bytovou jednotku. V přízemí domu je krámek o velikosti 48,3 m². Dům pochází z roku 1785, kompletní rekonstrukce byla provedena v roce 1997, kdy byly v zadním traktu přistavěny 2 byty. V domě je plynové vytápění. Všechny byty jsou pronajaté. K domu náleží rovněž 3 garáže.


Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

13 900 000 Kč cena včetně služeb RK a zajištění hypotečního úvěru zdarma

Druh budovycihlová, kamenná
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha472 m2
Plocha pozemku439 m2
Elektřina220 V
Plynplynovod
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVústřední plynové
Parkování3x garáž
Poloha v obcicentrum

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Obytný dům ve staré zástavbě v Mladé Boleslavi