Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi

Kolomuty

Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi
Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi
Rezervováno
Rodinný dům je z větší části vhodný k rekonstrukci kromě střechy, která byla rekonstruována cca před patnácti lety. V přízemí domu se nacházejí 3 obytné místnosti, kuchyň, WC, koupelna. Dále na přízemí navazuje garáž, kotelna a kolna. V 2NP jsou dva pokoje a dvě menší podkrovní místnosti. Na pozemku se ještě nachází menší sklípek. Na zahradě je vymezena kolíky a páskou část zahrady, která je součástí prodeje. Druhá část pozemku není součástí prodeje.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 
Třída energetické náročnosti: G

2 790 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha202 m2
Plocha pozemku745 m2
Zastavěná plocha135 m2
Elektřina220/380 V
Plynne
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVÚT tuhá paliva, ÚT elektrické
Parkovánígaráž
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Rodinný dům v obci Kolomuty u Mladé Boleslavi