Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou

Žižkova 123, Bakov nad Jizerou

Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou
Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou
Rezervováno
Rodinný dům se nachází v klidné části města s dobrou dostupností a vjezdem na vlastní pozemek. RD je částečně podsklepený, v přízemí je vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, WC a koupelna. V podkroví se nachází 2 obytné místnosti s možností další půdní vestavby. Na pozemku se nachází zděná garáž a zděná dílna. 
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 
Třída energetické náročnosti: G

2 890 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha130m2
Plocha pozemku389m2
Zastavěná plocha123m2
Plocha zahrady266m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT plyn
Stavdobrý
Parkovánígaráž na pozemku
Sklepano
Dostupnostsilnice, autobus, vlak
Poloha v obciklidná část obce

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Rodinný dům s garáží v Bakově nad Jizerou