Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín

Křešice 44

Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín
Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín
Rezervováno
Rodinný dům se nachází na okraji obce Křešice u Psinic. V RD se nachází vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, špajz, koupelna a WC. Půdní prostory nevyužívány. Na obytnou část domu navazuje špejchar, chlívek a zděná stodola. Za stodolou navazuje další část zahrady o výměře 330m². Na pozemku je vlastní studna. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 4km vzdálené Libáni. 
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

920 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Volný odihned
Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha70m2
Plocha pozemku855m2
Zastavěná plocha178m2
Plocha zahrady677m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaobecní vodovod + vlastní studna
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVÚT plynové
Stavk částečné rekonstrukci
Dostupnostsilnice, autobus
Poloha v obciokraj obce

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Libor Kosina

Váš makléř

Libor Kosina

Mobil: 736447222
E-mail: reality@reality-drink.cz

Rodinný dům v obci Křešice u Libáně, okr. Jičín