Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi

U Kasáren 1377

Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi
Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi
Doporučujeme
Byt se nachází v centru Mladé Boleslavi v bytovém komplexu EUBE v domě s výtahem. Byt v posledním patře poskytuje dostatek soukromí, v bytě jsou dva balkony, každý situovaný na jinou stranu. V bytě je klimatizace, dále k bytu náleží garážové stání pod domem. Výborná dostupnost.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

3 590 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha74 m2
Elektřina220 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT dálkové
Stavvelmi dobrý
Výtahano
Poschodí5. NP
Parkovánígarážové stání
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Pěkný byt 3+kk s dvěma balkony v OV v Mladé Boleslavi