Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli

Vlčí Pole

Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli
Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli
Prodáno
Chalupa se nachází v okrajové části obce, bez přímých sousedů, na udržovaném a kompletně oploceném pozemku. V přízemí vstupní chodba, kuchyň, velká obytná místnost, ložnice, koupelna a WC. V podkroví se nachází tři obytné místnosti. Vedlejší stavby přístřešek pro auto včetně skladu, kryté venkovní posezení a sklípek. Chalupa na krásném, slunném místě, v těsné blízkosti lesů na okraji Českého ráje.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

2 750 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Plocha pozemku1475 m2
Zastavěná plocha110 m2
Elektřina220/380 V
Vodavlastní zdroj
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVlokální elektrické + krb
Parkovánístání
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Poloroubená chalupa na polosamotě ve Vlčím Poli