Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav

Michalovice

Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav
Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav
Prodáno
Naše společnost Vám nabízí rodinný dům 5+kk v městské části Michalovice v Mladé Boleslavi. Dům je kolaudován v roce 2005 a je připojen na veškeré inženýrské sítě. Topení je zajištěno plynovým kotlem a v přízemí jsou velká krbová kamna, dále je v přízemí v chodbě a koupelně podlahové topení napojené do systému ústředního topení. U domu je krásná vzrostlá zahrada včetně okrasných a ovocných stromů orientovaná do klidné části k pěší zóně protkaná závlahovým systémem. Součástí zahrady je dřevěná pergola a zahradní domek. Vrata do zahrady a do garáže jsou oboje dálkově ovládaná. Kousek od domu je příjemná restaurace a ostatní vybavenost je přímo v Mladé Boleslavi. Do Michalovic zajíždí MHD. Hypotéční úvěr Vám rádi pomůžeme zajistit.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

7 900 000 Kč cena včetně služeb RK a zajištění hypotečního úvěru zdarma

Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha180 m2
Plocha pozemku854 m2
Plocha zahrady738 m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT plynové
Stavvelmi dobrý
Parkovánígaráž

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Tomáš Matějka

Váš makléř

Tomáš Matějka

Telefon: 326727069
Mobil: 777271039
E-mail: matejka@reality-drink.cz

Rodinný dům v Michalovicích – Mladá Boleslav