Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem

Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem
Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem
Prodáno
Chata se nachází v těsné blízkosti městského koupaliště s vlastním soukromím. Přístup k chatě zajištěn po vlastním pozemku, chata má kamennou podezdívku, skelet chaty je dřevostavba, suterén chata je částečně podsklepený a jedna obytná místnost s krbem, v obytné části je prosklená veranda, jedna obytná místnost se vstupem do suterénu, kuchyň, koupelna a WC (před cca 6 lety nově udělané venkovní zábradlí, komín, kamna, kuchyňská linka). Pozemek u chaty je svažitý. Ideální k rekreaci, turistická oblast, v blízkosti lesů.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 

850 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha55m2
Plocha pozemku393m2
Zastavěná plocha48m2
Elektřina220 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizacejímka
Topení a ohřev TUVlokální - tuhá paliva
Parkováníano
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Rekreační chata v Bělé pod Bezdězem