Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav

Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi
Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi

Do naší nabídky se dostal zatím neprezentovaný, velmi zajímavý pozemek ohraničený skálou, včetně v současnosti rekonstruovaného domu na okraji pozemku v Mladé Boleslavi. Celková plocha pozemku je 6.902 m², z toho zastavěná plocha domem k rekonstrukci je 148m². Z celkové plochy je určeno k zástavbě územním plánem cca 2.385 m². Na rekonstrukci rodinného domu je zpracovaná stavební dokumentace a stavební povolení na tři bytové jednotky. Na domě bude ještě dodělaná střecha. Kromě rekonstrukce stávajícího domu na okraji pozemku, který chtěl majitel využít jako sídlo firmy, bylo ještě uvažováno s výstavbou rodinného domu s bazénem v těsné blízkosti skály.
Majitelé si nechali vypracovat několik posudků ohledně statiky skály a nechali zkontrolovat a ošetřit od odborníků. Více informací v RK.

11 490 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Plocha pozemku6902 m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Velmi zajímavý stavební pozemek v Mladé Boleslavi