Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno

Ke hřišti 168, Mělnické Vtelno

Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno
Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno
Prodáno
Nemovitost se nachází v klidné části obce ve slepé ulici a tvoří ji dva spojené domy a garáž s pergolou. V jedné části domu se dříve provozovala menší prodejna textilu. V přízemí RD se nacházejí 4 obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, místnost po prodejně textilu, technická místnost, garáž, spíž, koupelna a WC. Nad oběma částmi domu je možné využít půdní prostory k vestavbě. Obytná část domu je podříznuta a odizolována. V obci Mělnické Vtelno se nachází MŠ i ZŠ. 
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

2 390 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění úvěru

Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha170m2
Plocha pozemku723m2
Zastavěná plocha232m2
Elektřina220/380 V
Plynne
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT elektrické + kotel na peletky
Stavdobrý
Parkovánígaráž
Sklepano
Dostupnostsilnice, autobus

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Rodinný dům v obci Mělnické Vtelno