Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi

U Kasáren 1375

Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi
Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi
Prodáno
zdušný byt se nachází ve 4.NP z 5.NP v domě s výtahem v novější zástavbě (EUBE). Byt o celkové výměře 90,4m² včetně dvou teras prošel v roce 2015 kompletní rekonstrukcí. Prodej bytu se uskuteční včetně částečného vybavení – v chodbě a ložnici je mnoho úložných prostor, které jsou velmi prakticky a moderně řešeny. Koupelna s velkou vanou a sprchovým koutem. K bytu náleží komfortní parkovací stání přímo pod domem a zděný prostorný sklep. Převod do OV je plánován na rok 2023, k bytu je nesplacená anuita ve výši cca 250.000,– Kč. Byt se nachází v tiché ulici, v blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

3 250 000 Kč včetně služeb

Druh budovycihlová
Forma vlastnictvídružstevní
Obytná plocha90m2
Elektřina220 V
Plynne
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT dálkové
Stavvelmi dobrý
Výtahano
Poschodí4.NP
Parkovánígarážové parkovací stání
Sklepano
DostupnostMHD, silnice, autobus, vlak, dálnice
Poloha v obcicentrum

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Byt 3+kk s terasami v družstevním vlastnictví v centru Mladé Boleslavi