Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav

Sadová, Sovínky

Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav
Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav
Doporučujeme
Prodáváme byt 3+1 o velikosti 70m² v Sovínkách. Byt se nachází v 1. patře dvoupatrového udržovaného domu. Dům je kompletně zateplen, všude jsou vyměněna okna za plastová. Byt je prostorný, slunný, náleží k němu malá komora na chodbě před vstupem a sklepní uzamykatelná místnost. V přízemí domu je prostorná garáž.
Byt je vybaven kuchyní (včetně sporáku a lednice) a dalším nábytkem včetně velké vestavěné skříně na chodbě, vybavení je možné ponechat v případě zájmu nového majitele. U bytu je zasklená lodžie.
Městys disponuje základními obchody včetně rekonstruované restaurace, v sousední spojené obci Bezno je ostatní občanská vybavenost, tj. škola, školka, lékař, sportoviště, kulturní dům atd.
Byt má splacenou anuitu a je možné ho převést do osobního vlastnictví.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

2 521 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvídružstevní
Obytná plocha70 m2
Elektřina220/380 V
Plynnení
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT tuhá paliva + el.
Stavdobrý
Výtahne
Poschodí2. patro
Parkovánívlastní garáž
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav