Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav

Sadová, Sovínky

Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav
Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav
Doporučujeme
Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav
Prodáváme krásný slunný družstevní byt 3+1 o velikosti 70m² s kompletně splacenou anuitou v bývalé střediskové obci Bezno – Sovínky. Byt se nachází v 1.patře dvoupatrového domu. Dům je skvěle udržovaný. Je kompletně zateplen, všude jsou vyměněna okna za plastová. Součástí bytu jsou kromě obytných prostor a zasklené lodžie také sklepní prostory, samostatná kotelna se skladem na pevná paliva, malá komora před vstupem a uzavíratelná garáž v přízemí domu. V bytě je prostorná kuchyň včetně lednice, sporáku a ostatní bytové zařízení, které je možné ponechat v případě zájmu budoucího nájemce. Přímo v Sovínkách jsou základní obchody a restaurace, ostatní občanská vybavenost (tj. ZŠ, MŠ, lékař, zubní lékař, sportoviště, kulturní dům atd) se nachází v nedalekém Bezně. V obou obcích jsou lovné rybníky.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

2 471 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvídružstevní
Obytná plocha70 m2
Elektřina220/380 V
Plynnení
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT tuhá paliva + el.
Stavdobrý
Výtahne
Poschodí2. patro
Parkovánívlastní garáž
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Družstevní byt 3+1 v Sovínkách u Bezna, okres Mladá Boleslav