Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly

Pětikozly 3

Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly
Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly
Rezervováno
Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost na okraji obce Pětikozly v klidné části s výhledem do kraje.
Obytná část usedlosti je umístěna v samostatné budově usedlosti. V druhém nadzemním podlaží se nachází rozlehlý obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, dále ložnice, dva dětské pokoje, koupelna s vanou a WC, dva balkony a šatna v objektu věže. Ve věži v třetím nadzemním podlaží je samostatný apartmán se sociálním zázemím přístupný z 2NP. V přízemí domu se nachází další, samostatně přístupný apartmán se sociálním zázemím, dílna s kotelnou a dvougaráž. 
Součástí usedlosti je kromě jezírka, pergoly, vnějších dětských hracích prvků a oplocení pozemku, také samostatná dvoupodlažní hospodářská budova. Budova je z části v přízemí využívána pro společenské posezení s grilem.
Udržovaná okrasná zahrada s vydlážděnou částí pro jízdu automobilů, je zčásti oplocena zděným a plaňkovým plotem s kovářsky zpracovanou vstupní brankou a dálkově ovládanými vraty.
Objekt je napojen na vodovodní a elektrickou přípojku, jímka na vyvážení.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G
 
Příjezd k nemovitosti – sjezd z dálnice MB – Bezděčín, potom Vinec, Rokytovec, Pětikozly.

16 500 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovysmíšená
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha254m2
Plocha pozemku5066m2
Zastavěná plocha530m2
Plocha zahrady4536m2
Elektřina220/380 V
Plynne
Vodaobecní vodovod
Kanalizacejímka
Topení a ohřev TUVÚT s elektrokotlem + krb s výměníkem
Stavvelmi dobrý
Parkovánídvougaráž
Dostupnostsilnice, autobus
Poloha v obciokraj obce

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Citlivě zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost v obci Pětikozly