Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech

Kolomuty

Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech
Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech
Rezervováno
Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu. Na stavbu a vybavení domu, které je součástí prodeje, byly použity kvalitní materiály, zařizovací předměty i veškeré vybavení domu.
Dům se nachází na klidném místě nedaleko sportovního areálu, je o velikosti 5+kk + dvougaráž, dům je zateplený, okna a dveře dřevo, předokenní rolety, bambusové žaluzie, centrální vysavač, krb, alarm, čerpadlo vzduch – voda. K domu náleží dále vedlejší stavba s venkovní kuchyní, posezení, zastřešený bazén se slanou vodou a ohřevem, vzrostlá zahrada. V domě zůstane vybavení jako např. vinotéka, sušička, pračka, kompletně vybavená kuchyň atd.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

12 300 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha184 m2
Plocha pozemku1661 m2
Elektřina220/380 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVpodlahové topení - tepelné čerpadlo + krb
Stavvelmi dobrý
Parkovánídvougaráž
Poloha v obciklidná část obce

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Luxusní novostavba rodinného domu v Kolomutech