Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi

U Kasáren

Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi
Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi
Sleva
Byt se nachází v ulici U Kasáren (EUBE) ve 3. nadzemním podlaží v domě s výtahem, byt je v družstevním vlastnictví a zbývající anuita je 151.000,– Kč, přičemž měsíční splátka je 2.988,– Kč a měsíční náklady na bydlení jsou pouze 2.500,– Kč včetně elektřiny. Byt je částečně vybavený – kuchyň, vestavěné skříně. Ihned k dispozici. V blízkosti veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

1 850 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Volný odihned
Druh budovyzděná
Forma vlastnictvídružstevní
Obytná plocha36 m2
Elektřina220 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT dálkové
Výtahano
Sklepne
Poloha v obcicentrum města

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Byt 1+kk s lodžií v centru Mladé Boleslavi