Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole

Vlčí Pole

Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole
Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole
Prodáno
Obec se nachází v těsné blízkosti Dolního Bousova s kompletní občanskou vybaveností. Dům se skládá ze vstupní chodby, tří obytných místností, kuchyně, koupelny (vana + sprchový kout) a WC. Patro domu prošlo částečnou rekonstrukcí s možností samostatného bytu, skládá se z obytného pokoje s krbem, dále jsou zde dvě obytné místnosti a koupelna a WC. Dům může sloužit i jako dvougenerační. Vedlejší stavby: zděná kolna a dvougaráž. Dům se nachází v klidné části obce vhodný jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

2 100 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha150m2
Plocha pozemku661m2
Elektřina220/380 V
Vodaveřejný vodovod, studna
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVlokální - tuhá paliva
Parkovánídvougaráž
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Rodinný dům s vedlejšími stavbami v obci Vlčí Pole