Rodinný dům s garáží v obci Bradlec

Jizerní 202, Bradlec

Rodinný dům s garáží v obci Bradlec
Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec Rodinný dům s garáží v obci Bradlec
Rezervováno

RD se nachází v nové zástavbě rodinných domů v těsné blízkosti vodní plochy „Švarďák“. RD se skládá ze vstupní chodby, technické místnosti – šatna, kuchyň s jídelnou a obytná místnost s krbem se vstupem na venkovní terasu, dále je v přízemí koupelna, WC a kotelna. Na obytnou část navazuje garáž. V podkroví jsou tři obytné místnosti, šatna a koupelna a WC. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, udržovaný, nachází se zde bazén, kolna na nářadí. Po dohodě ihned k dispozici.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

8 200 000 Kč  

Volný odihned
Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha150 m2
Plocha pozemku832 m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT plynové + tepelné čerpadlo

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Rodinný dům s garáží v obci Bradlec