Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi

Západní 457, Bradlec

Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi
Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi
Naše společnost Vám nabízí rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi. Dům se nachází na nároží v klidné části stranou hlavních komunikací. V přízemí se nachází velký obývací pokoj, kuchyň, koupelna s WC, předsíň a komora. 1. poschodí se skládá z chodby, třech ložnic, velké koupelny s WC a technické místnosti na pračku a sušičku. K domu náleží jedno kryté a jedno volné parkovací stání a pergola. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a krbovými kamny s rozvodem do všech místností. Dále je dům vybaven v 1. poschodí klimatizační jednotkou. Pro více informací volejte makléře. Hypotéční úvěr Vám rádi pomůžeme zajistit.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

8 900 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha160m2
Plocha pozemku808m2
Zastavěná plocha92m2
Plocha zahrady716m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT plyn
Stavvelmi dobrý

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Tomáš Matějka

Váš makléř

Tomáš Matějka

Telefon: 326727069
Mobil: 777271039
E-mail: matejka@reality-drink.cz

Rodinný dům v obci Bradlec u Mladé Boleslavi