Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi

náměstí Míru

Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi
Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi
Doporučujeme
Jedná se o pronájem prostor v reprezentativní budově, v němž sídlí Česká Spořitelna na náměstí Míru v Mladé Boleslavi. Jedná se o prostory o celkové výměře cca 1.200 m², část prostor se nachází v přízemí objektu a další v nadzemních patrech. Pronájem je možný celku, ale i po částech.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

260 Kč / m² / měsíc + energie + provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu

Volný odpo dohodě
Obytná plocha1200 m2
Elektřina220/380V
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT dálkové
Poloha v obcicentrum

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Pronájem reprezentativních nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi