Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem

Polní

Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem
Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem
Doporučujeme Novinka
RD se nachází v klidné části města s dobrou dostupností, ve městě je kompletní občanská vybavenost. Dispozice domu: při vstupu venkovní terasa, chodba, kuchyň s jídelnou, spojeno s obývacím pokojem, další dva obytné pokoje, koupelna a WC, komora, v patře potom další obytná místnost a volná půda. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem a krbem, velmi nízké provozní náklady. Na dům navazuje garáž a dílna a venkovní posezení. U domu je krásná, vzrostlá, udržovaná zahrada včetně jezírek. Volné koncem srpna 2019.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

3 980 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Volný odkonec srpna 2019
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha105 m2
Plocha pozemku873 m2
Elektřina220/380 V
Plynne
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVtepelné čerpadlo, krb
Parkovánígaráž

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Rodinný dům s garáží v Bělé pod Bezdězem