Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz

Bezděz

Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz
Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz
Prodáno
RD – chalupa se nachází v samotném centru obce, poskytuje vlastní soukromí. Pozemek je kompletně oplocený se dvěma vjezdy, na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy jak ovocné, tak okrasné a venkovní posezení. RD se skládá ze vstupní chodby, obytné místnosti s kuchyňským koutem, koupelna a WC, další místnost využívaná jako sklad, dále je zde klenbový sklep, v patře jsou tři obytné místnosti s možností dalšího obytného rozšíření. Na obytnou část navazuje stodola a chlévy. Objekt lze využít i komerčně – penzion, restaurace apod.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

3 750 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha200 m2
Plocha pozemku1723 m2
Elektřina220/380 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceseptik
Topení a ohřev TUVlokální - tuhá paliva
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Jedinečný RD – chalupa v obci Bezděz