Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory

Měrunice

Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory
Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory
Předmětem prodeje jsou pozemky a stavby, na které byla vypracována studie na zajímavý investiční projekt JAVOR 50 RESORT jako rezidence pro seniory.

JAVOR 50 je bývalý vojenský prostor, který se nachází v blízkosti obce Červený Újezd, v chráněné krajinné oblasti České středohoří nedaleko měst Bílina a Most. 

Soubor nemovitostí se nachází ve vzdálenosti zhruba 18 kilometrů od dálnice D8. I přes komfortní dopravní dostupnost si území zachovává odlehlejší a klidný charakter. Kolem areálu vede rovněž cyklostezka a turistická cesta vyznačená zelenou značkou.

Rezidence pro seniory JAVOR 50 nabídne nové atraktivní a komfortní bydlení pro seniory, situované v revitalizovaných prostorách bývalého vojenského prostoru. Díky dokonalému plánování je prostor o velikosti kolem 150 hektrarů ideální pro vytvoření plně vybaveného zázemí pro aktivní život seniora. 
Rezidence počítá s bydlením seniorů ve třech úrovních. Další informace v kanceláři.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

18 500 000 Kč včetně služek RK

Volný odihned
Forma vlastnictvíosobní
Plocha pozemku32587m2
Zastavěná plocha10174m2
Elektřina220/380 V
PlynSTL na hranici pozemku s HUP
Vodavlastní zdroj s čističkou vody
Kanalizacejímka na vlastním pozemku

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

Zdeněk Štěpánek

Váš makléř

Zdeněk Štěpánek

Telefon: 326 727 069
Mobil: 603732673
E-mail: reality@reality-drink.cz

Soubor pozemků a budov, vč. zpracovaného investičního záměru – rezidenční dům pro seniory