Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav

Školní 252

Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav
Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav
Prodáno

Dům s malým pozemkem se nachází v ulici Školní v těsné blízkosti náměstí (klidová zóna). Skládá se ze vstupní verandy, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a WC a špajzu. V podkroví se nachází 2 obytné pokoje, koupelna a WC. Na dům navazuje zděná přístavba sloužící jako kolna. Dům prošel rekonstrukcí před 2 lety. Ihned k nastěhování bez větších investic.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

2 750 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Volný odihned
Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha110m2
Plocha pozemku136m2
Zastavěná plocha70m2
Plocha zahrady66m2
Elektřina220/380 V
Plynano
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT plyn + krb
Stavdobrý

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Menší rodinný dům v Dolním Bousově, okr. Mladá Boleslav