Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi

Staroměstské náměstí

Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi
Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi
Prodáno
Bytová jednotka se nachází ve 3. nadzemním podlaží (podkroví), v novějším zadním traktu bytového domu. V současné době je byt dispozičně jako 2+kk, s možností dispoziční rekonstrukce na 3+kk + možnost využití prostoru pod hřebenem střechy (nyní slouží jako úložný prostor). V současné době je v bytě nutná částečná rekonstrukce. Bytová jednotka je ihned k dispozici.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 
Třída energetické náročnosti: G
 

3 568 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru zdarma

Volný odihned
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha89 m2
Elektřina220 V
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceano
Topení a ohřev TUVÚT plyn
Výtahne
Poschodí2. patro
Parkovánímožnost dokoupit garáž
Sklepne
Poloha v obcicentrum města

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Prostorný byt v OV na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi