Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi

nám. Míru 13

Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi
Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi
Doporučujeme Novinka
Byt se nachází v centru Mladé Boleslavi – náměstí Míru. Panelový dům prošel kompletní rekonstrukcí (nová střechy, chodba, nový výtah a zateplení). Součástí bytu je komora a balkon s výhledem na kostel v Havelském parku. Byt prošel celkovou rekonstrukcí v r.2010 (rozvody el., vody a plynu), v celém bytu jsou sádrokartonové podhledy, jádro je zděné, nová koupelna a WC, kuchyň včetně spotřebičů, nové bezpečnostní dveře. Prodej je včetně vnitřního vybavení bytu + rezidenční parkování před domem.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
 
Třída energetické náročnosti: G

3 590 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovypanelová
Forma vlastnictvíosobní
Obytná plocha75m2
Elektřina220 V
Plynano
Vodaobecní vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT dálkové
Stavvelmi dobrý
Výtahano
Poschodí4. patro
Parkováníano
Sklepano
DostupnostMHD, silnice, autobus, vlak, dálnice
Poloha v obcicentrum

Nemovitost na mapě

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v domě s výtahem v centru Mladé Boleslavi