Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi

Svojsíkova 1369 Mladá Boleslav

Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi
Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi
Sleva

Jedná se o novější byt v ul. Svojsíkova ( na Radouči ) v novější zástavbě. Bytový dům má svoje soukromí, uzavřený bytový komplex s elektronickou vstupní bránou. Na uzavřeném pozemku je zajištěno jedno parkovací místo pro bytovou jednotku. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a skládá se z obytného pokoje 29m², kuchyně 6m², předsíně a koupelny. K bytu náleží menší balkon a na společné chodbě komora. Splátka anuity je 2.169,– Kč/měsíc s možností převodu do osobního vlastnictví koncem roku 2021. Zbývající anuita je 23.459,– Kč. Dům s nabízeným bytem se nachází ve velmi klidné lokalitě v těsné blízkosti parku Radouč s vynikající dostupností.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Třída energetické náročnosti: G

2 680 000 Kč včetně služeb RK

Druh budovycihlová
Forma vlastnictvídružstevní
Obytná plocha43 m2
Elektřina220 V
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Stavvelmi dobrý
Poschodízvýšené přízemí
Parkováníparkovací plocha ve dvoře

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Prodej družstevního bytu 1+kk v nové zástavbě v Mladé Boleslavi