Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou

Horní náměstí 4539/3a, Jablonec nad Nisou

Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou
Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou

Jedná se o budovu, která se nachází v samotném centru města v těsné blízkosti Horního náměstí. Budovu lze využít jak komerčně, tak pro účely bydlení. V současné době byla započata částečná rekonstrukce ( nová střecha ). v přízemí se nachází obchodní prostor v rekonstrukci o výměře 153m². V patře je bytová jednotka o výměře 145m² před rekonstrukcí. V druhém patře se nachází prostor o výměře 83m² vhodný k bytovým účelům. Ve vnitrobloku se nachází malý pozemek a před domem v ul. Korejské se nachází pozemek o výměře 392m² vhodný např. pro zbudování privátního parkování. Vynikající dostupnost, v těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost ( úřady, obchody, MHD, parkoviště ).
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

8 497 000 Kč včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Volný odihned
Druh budovycihlová
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Plocha pozemku552
Zastavěná plocha160
Elektřinaano
Plynano
Vodaveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Stavk rekonstrukci
Poloha v obciv centru města

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Prodej víceúčelové budovy v centru Jablonce nad Nisou