Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi

17. listopadu 1163, Mladá Boleslav

Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi
Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi
Prodáno
Nabízíme byt o velikosti 3+1 v osobním vlastnictví nacházející se ve 2. patře panelového domu s výtahem na ulici 17. listopadu v Mladé Boleslavi. Byt je bez jakýchkoliv úprav s původním umakartovým jádrem a původními okny a je tedy určený ke kompletní rekonstrukci. Byt o obytné ploše 87 m² je dobře dispozičně řešen a sestává ze tří samostatných pokojů, kuchyně, centrální chodby s komorou, koupelny a samostatného WC, náleží k němu také sklep a lodžie. Dům s nabízenou jednotkou je po zateplení, má novou fasádu, nové výtahy, nové vstupní dveře, plastová okna ve společných částech, nové lodžie a nové stoupačky a nachází se v klidné zóně s dobrou dopravní dostupností. K dispozici ihned.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

2 660 000 Kč + včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Volný odihned
Druh budovypanelová
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha87
Elektřina220 V
Plynano
Vodavodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVÚT dálkové
Stavk rekonstrukci
Výtahano
Poschodí2. patro
Sklepano

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Velký byt 3+1 v OV v Mladá Boleslavi