Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi

tř. Václava Klementa 209, Mladá Boleslav

Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi
Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi
Rezervováno
Nebytové prostory se nachází na třídě Václava Klementa. Jedná se o 4 samostatné jednotky o výměře od 28,2m² do 76,4m², celková výměra tedy činí 168,9m². Každý nebyt má vlastní měřiče energií, samostatný vstup z ulice, v každé jednotce je klimatizační jednotka a před 2 lety nová plynová kotelna. Stávající nebytové jednotky jsou v současné době pronajaty. Prodej je možný jako celek i jednotlivě. Uvedená cena je za 1 nejmenší nebytový prostor. Cena za všechny 4 prostory celkem činí 10.134.000,– Kč.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Třída energetické náročnosti: G

1 692 000 Kč + včetně služeb RK a možnosti zajištění hypotečního úvěru

Druh budovyzděná
Forma vlastnictvíosobní vlastnictví
Obytná plocha169
Elektřina220 V
Plynano
Vodavodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Topení a ohřev TUVplynový kotel
Stavdobrý
Poschodípřízemí
Poloha v obciv centru města

Mám zájem o tuto nemovitost

David Ptáčník

Váš makléř

David Ptáčník

Telefon: 326727069
Mobil: 603712777
E-mail: david@reality-drink.cz

Prodej nebytových prostor v centru Mladé Boleslavi