• Jsme na trhu od roku 1996.
 • Zabýváme se především mladoboleslavským regionem, libereckem, královéhradeckem, mělnickem až po Prahu.
 • Prodáváme okolo 100 nemovitostí ročně.
 • Respektujeme individuální potřeby klienta
 • Neslibujeme nemožné abychom se Vám podbízeli.
 • Neobtěžujeme Vás voláním domů.
 • Snažíme se Vám doporučit co nejreálnější cenu nemovitosti.
 • Jsme s Vámi na jedné lodi – Vy i my chceme nemovitost prodat a ne jen prodávat.
 • Zde si můžete ověřit živnostenské oprávnění majitele firmy pana Zdeňka Štěpánka: živnostenský list.

Postup při prodeji Vaší nemovitosti v naší RK

 1. Zdarma nezávazná prohlídka Vaší nemovitosti.

 2. Stanovení reálné ceny prodeje Vaší nemovitosti.

 3. Pokud dojde k dohodě – podpis zprostředkovatelské smlouvy (vzor).

 4. Okamžitá prezentace nemovitosti za jasně dohodnutou cenu.

Nemovitosti prezentujeme na serverech

Dále čerpáme přímo z bezplatné poptávky, kterou v naší RK soustřeďujeme. Zde můžete zadat svoji poptávku: poptávkový formulář.

Proč exklusivita, proč zprostředkovatelská smlouva?

Všeobecně se většina prodávajících domnívá, že čím více realitních kanceláří bude nabízet jeho nemovitost, tím bude cena vyšší a doba prodeje kratší. Opak však bývá většinou pravdou.

Většina realitních kanceláří má stejné možnosti, jak nemovitosti nabízí – tedy realitní servery, noviny, vývěsky, a tak se jedna nemovitost ocitne na stejných internetových stránkách ve větším počtu, ovšem za různou cenu. Logicky se pak potencionální kupující domnívá, že takto nabízená nemovitost bude zřejmě problematická a nemovitost se tak stává „nedůvěryhodnou“. Pokud se i tak najde zájemce a v některé z realitních kanceláří složí zálohu, pak se může stát, a stává se, že se o tom ostatní realitní kanceláře nedozví, vesele dál nemovitost nabízejí a přijímají rezervační poplatky…solidní to moc není a ve výsledku na to doplatí kupující, který si myslel, že má danou nemovitost zamluvenou, již s tím počítal, možná si i zajistil finanční prostředky, a to vše zbytečně. A realitní kancelář, která s kupujícím jednala? Působí nesolidně, zmateně, za nemovitosti ve své nabídce nezodpovídá, a proto se bude velmi brzy zdát, že veškeré nemovitosti, které taková realitní kancelář nabízí jsou přinejmenším „nějaké divné“. Nejenom v soukromém životě, ale i v obchodování a podnikání je velmi důležité, jak se chováme, jakým způsobem s lidmi jednáme a hlavně co za jakou cenu jsme ochotni udělat. Kvalita versus kvantita. Jaký na to máte názor Vy? Rozhodujte se vždy podle svého nejlepšího uvážení.

Zvolte si realitní kancelář, která kvalitně nemovitosti nabízí, která se o Vás postará od „A“ až po „Z“, která poskytuje služby za které zároveň ručí, která na Vás udělá dobrý dojem hned, jak vkročíte do prostor, ve kterých funguje.

Exklusivní, výhradní zprostředkovatelská smlouva je standardem renomovaných realitních kanceláří a zákazníkovi zajišťuje nejvyšší úroveň péče o něj, o jeho nemovitost a jistě i zvyšuje jistotu úspěšné a kvalitní realizace dané věci.

DRINK – realitní kancelář